About us
Library
Links
 

 

Всеукраїнський ресурсний центр «Соціальні ініціативи»

Вересень 2012 - березень 2014 р.

Всеукраїнський ресурсний центр розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи»

Проект спрямований на збільшення кількості соціальних підприємств в Україні, як альтернативного джерела ресурсів для вирішення соціальних проблем у громадах та надання підтримки вразливим групам населення.

Ресурсний центр працюватиме у таких напрямках:

  • Аналітичний напрямок (дозволить  описати і представити ситуацію в Україні та зібрати дані для планування подальшого розвитку соціального підприємництва);

  • Інформаційний напрямок (забезпечить систематичний збір та поширення інформації щодо кращих практик діяльності соціальних підприємств, можливості їх фінансування, отримання відповідного навчання тощо);

  • Навчальний напрямок (основним завданням якого буде усебічна допомога підприємцям в створенні соціальних підприємств та забезпеченні їх ефективного функціонування. Допомога буде надаватися у вигляді тренінгів, консультацій, інформаційних ресурсів тощо);

  • Напрямок «Співпраця» полягатиме  у формуванні мережі зацікавлених сторін з числа освітніх, дослідницьких, бізнесових та громадських організацій, а також осіб, які приймають політичні рішення задля підтримки та розвитку соціального підприємництва в Україні.

Соціальне підприємство – це бізнес, метою якого є вирішення соціальних проблем. Прибутки соціального підприємства спрямовуються, головним чином, на розвиток бізнесу, громадські справи чи на вирішення гострих суспільних проблем. Таке підприємство діє за всіма законами бізнесу і приносить прибуток, тому не вважається благодійною організацією. Головна місія соціального підприємництва – приносити користь суспільству. Воно поширюється на такі галузі, як освіта, охорона навколишнього середовища, боротьба з бідністю, захист прав людини тощо.

Проект реалізується за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Фонду «Східна Європа» .

Адреса ресурсного центру: 
Київ, вул. Волоська, 8/5, 4-й корпус, кімната 206.
Керівник проекту: Василь Назарук
Контакти: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.
                      050 549 25 36

 
Розвиток потенціалу громадських організацій у ВІЛ-сервісі

Жовтень 2004 р. – до теперішнього часу

Проект «Розвиток потенціалу ВІЛ-сервісних організацій через cтворення та підтримку діяльності київського інформаційно-ресурсного центру з питань ВІЛ/СНІДу».

Мета: Сприяння профілактичній роботі щодо ВІЛ/СНІД та підвищення рівня толерантності до людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом шляхом здійснення інформаційно-освітньої діяльності та заходів з адвокації в м. Києві, Київській, Житомирській, Вінницькій, Сумській, Черкаській та Чернігівській областях; створення ліцензованої Міністерством освіти та науки України програми курсів підвищення кваліфікації «Соціальна робота з людьми, які живуть з ВІЛ/СНІДом» та проведення навчання за цією програмою соціальних працівників ВІЛ-сервісних організацій з різних регіонів України.

За час існування проекту мета діяльності дещо змінилась. Починаючи з 2008 року основною метою  інформаційно-ресурсного центру є надання технічної допомоги ВІЛ-сервісним організаціям центрального регіону. Проект працює з організаціями в Києві та 4 областях: Київській, Житомирський, Вінницькій та Хмельницькій.  

Проект фінансується МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 2 з 15

 
Громадська організація "Cоцiум" © 2024