About us
Library
Links
 

 

ІОМ з впровадження стратегії зменшення шкоди

Травень 2005 р. – квітень 2006 р.

Інформаційно-освітні матеріали із впровадження стратегії зменшення шкоди

Метою проекту була популяризація серед представників державних і недержавних організацій програм зменшення шкоди в Україні шляхом розробки та поширення тематичних інформаційно-освітніх / методичних матеріалів.

В результаті реалізації проекту було підготовлено та видано методичний посібник до курсу «ВІЛ/СНІД: політика, профілактика, догляд». У курсі містяться загальні огляди стратегії зменшення шкоди і замісної терапії, представлено такі форми роботи, як надання індивідуальних та групових консультацій, формування прихильності до ВААРТ, організація груп самодопомоги. Вагоме місце в курсі відведено різного роду профілактичним програмам і моделям політики щодо зменшення поширення епідемій ВІЛ/СНІДу і наркоспоживання.

Проект підтримано МБФ «Відродження».

 
Соціальна робота з людьми, які живуть з ВІЛ/СНІДом

Липень 2005 р. – вересень 2005 р.  

Створення ліцензованої МОН України програми «Соціальна робота з людьми, які живуть з ВІЛ/СНІДом» для курсів підвищення кваліфікації соціальних працівників.

Мета: Покращення якості надання послуг у соціальній сфері шляхом навчання соціальних працівників ВІЛ-сервісних організацій з різних регіонів України.

Проект передбачав створення програми для курсів підвищення кваліфікації соціальних працівників «Соціальна робота з людьми, які живуть з ВІЛ/СНІДом», розробку та випуск навчально-методичних матеріалів до курсу; ліцензування курсів у МОН України.

Проект реалізувався у рамках програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні», яку реалізує МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Всього 11 - 12 з 15

 
Громадська організація "Cоцiум" © 2023