About us
Library
Links
 

 

Дослідження «Вивчення медіа-іміджів ВІЛ/CНІДу в Україні»

Березень 2005 р. – липень 2005 р.

Мета: з’ясування ролі засобів масової інформації у формуванні сучасних медіа-іміджів ВІЛ/СНІДу в Україні. Вивчення впливу ЗМІ на формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІД.

У межах проекту проведено дослідження медіа-іміджів ВІЛ/СНІД в українських друкованих ЗМІ з подальшим якісним та кількісним аналізом отриманих результатів. Було розроблено методику аналізу та проведено моніторинг друкованих ЗМІ. Результати дослідження поширені серед працівників державних та недержавних ВІЛ-сервісних організацій та представників засобів масової інформації.

Проект реалізувався у рамках програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні», яку реалізує МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

 
Практична соціальна робота

Жовтень 2004 р. – січень 2005 р.

Курси підвищення кваліфікації для членів Всеукраїнської мережі ЛЖВ «Практична соціальна робота». 

Мета: Розвиток потенціалу та покращення якості послуг Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ шляхом навчання членів Всеукраїнської мережі ЛЖВ.

Метою курсу є пiдвищення квалiфiкацiї осiб, чия професiйна дiяльнiсть безпосередньо пов’язана з наданням соцiальних послуг ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД людей. Розрахований на фахiвцiв iз середньою та вищою освiтою. Курс складатиметься з чотирьох тижневих модулiв. Результатом навчання буде написання та захист дипломного проекту кожним слухачем наприкiнцi курсу.

Курс має на меті озброїти слухачів знаннями з теорій та методів соціальної роботи з різними групами клієнтів. А саме розглянути загальні засади соціальної роботи, теорії соціальної роботи, правові основи соціальної роботи, основи консультування та групової роботи, та роботу з людьми, які живуть з ВІЛ/СНІДом, а саме: базові аспекти ВІЛ/СНІДу, до та післятестове консультування, адвокатування, прихильність до АРВ-терапії, немедичний догляд.

Проект профінансовано ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Всього 13 - 14 з 15

 
Громадська організація "Cоцiум" © 2023