About us
Library
Links
 

 

Інформаційно-просвітницька робота з протидії торгівлі людьми
Січень квітень 2011 р.

Метою проекту була розробка методичних рекомендацій «Інформаційно-просвітницька робота з протидії торгівлі людьми».

В рамках проекту було проведено дослідження «Успішні практики інформаційно-просвітницької роботи з цільовою аудиторією». Участь в дослідженні взяли представники громадських організацій, які мають великий досвід та можуть поділитися ефективними методами роботи у цій сфері. Таким чином, методичні рекомендації були сформовані на основі аналізу досвіду таких організацій як: Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда Україна» (м. Київ), Всеукраїнська громадська організація «Жіночий консорціум України» (м. Київ), Міжнародна громадська організація «Школа рівних можливостей» (м. Київ), Західноукраїнський центр «Жіночі Перспективи» (м. Львів), Західноукраїнський Ресурсний Центр (м. Львів), Тернопільський міський жіночий клуб «Відродження нації» (м. Тернопіль), Громадська організація «Есперо» (м. Хмельницький), Чернівецьке обласне громадське молодіжне об’єднання «Сучасник» (м. Чернівці), Громадська організація «Шлях до життя» (м. Харків), Донецька обласна Ліга ділових і професійних жінок (м. Донецьк).

Розробка методичних рекомендацій стала можливою у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.
 
 
Модульний курс «Практична соціальна робота»

Грудень 2009 липень 2010 р. 

Проект: Модульний курс «Практична соціальна робота з потерпілими від торгівлі людьми».

Метою проекту була підготовка соціальних працівників, педагогів та практичних психологів до ефективної роботи з протидії торгівлі людьми в місцевих громадах та під час роботи із молоддю.

В рамках проекту було проведено чотирьохтижневі модульні курси, в яких взяли участь 17 соціальних працівників, педагогів та лідерів місцевих громад з Львівської, Івано-Франківської, Донецької областей та АРК Крим. Модульні курси проходили на базі Школи соціальної роботи ім. В. І. Полтавця. В кінці курсу учасники захищали свої проекти, які полягали в розробці інформаційно-профілактичної кампанії в своїй громаді.

Проект було підтримано «Міжнародною організацією з міграції».
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Всього 5 - 6 з 15

 
Громадська організація "Cоцiум" © 2023