About us
Library
Links
 

 

Протидія торгівлі людьми
Грудень 2008

Метою проекту є підготовка викладачів вищих навчальних закладів з різних регіонів України до самостійної організації та викладання спеціалізованого курсу «Протидії торгівлі людьми»  на кафедрах соціальної роботи, соціальної педагогіки, психології та ін.

В рамках проекту було проведено тренінг для 25 викладачів українських університетів «Організація та викладання спеціалізованого курсу «Протидія торгівлі людьми» на базі Національного університету «Києво-Могилянська Академія» (Школа соціальної роботи), м. Київ.

Проект підтримано «Міжнародною організацією з міграції».

 
Збільшення кількості експрес-тестувань на ВІЛ серед молоді
Квітень 2008 – липень 2008 р. 
 
Збільшення кількості експрес-тестувань на ВІЛ серед молоді в місті Києві
 
Мета проекту: розширення доступу до експрес-тестування на ВІЛ та підвищення рівня інформованості про ВІЛ/СНІД серед студентської молоді.

Цей проект приділив особливу увагу студентській молоді вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації. Після його завершення 8160 студентів анонімно, добровільно та конфіденційно отримали консультування та тестування (ДКТ) з використанням швидких тестів. Ті студенти, які не змогли взяти участь у тестуванні отримали детальну інформацію про ВІЛ/СНІД, а також про те, де вони можуть пройти ДКТ в м. Києві.

Проект профінансований Фондом Levi Strauss через МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Всього 7 - 8 з 15

 
Громадська організація "Cоцiум" © 2023