About us
Library
Links
 

 

Протидія торгівлі людьми та захист постраждалих осіб в Україні

Березень 2007 – вересень 2007 р.

Мета проекту: Створення передумов для ефективної протидії торгівлі людьми та захисту постраждалих осіб в Україні, через розробку навчального курсу для підготовки фахівців із соціальної роботи.

Проект був спрямований на створення навчального курсу  «Протидія торгівлі людьми та захист постраждалих осіб в Україні» для викладання у вищих навчальних закладах для студентів за напрямком «Соціальна робота». В межах проекту було розроблено та видано тиражем 500 примірників методичних рекомендацій для викладання навчального курсу, створено електронну версію посібника, поширено посібник серед навчальних закладів та наукових бібліотек України, включено курс до навчальної програми підготовки бакалаврів соціальної роботи в НаУКМА.

Проект підтримано «Міжнародною організацією міграції» (МОМ).
 
Проект ТАСІS «Посилення регіональних соціальних служб в Україні»

Травень 2005 р. – листопад 2007 р.

Мета: підвищити дієвість та економічну ефективність соціального обслуговування в Україні шляхом надання Міністерству праці та соціальної політики, а також його регіональним управлінням всебічної підтримки у проведенні розпочатої реформи системи соціального захисту населення.

Основними завданнями проекту є:
• підвищення кваліфікації співробітників Міністерства праці та соціальної політики України та його регіональних управлінь з метою сприяння дієвому виконанню положень Закону «Про соціальні послуги»;
• розроблення та апробація інноваційних моделей надання соціальних послуг незахищенним верствам населення в пілотних регіонах.

Виконавцями даного Проекту є очолюваний Британською Радою консорціум організацій, до складу якого ввійшли Європейський інститут соціальних послуг Університету Кента (Великобританія), шведська консультаційна організація «Зеніт Інтернешнл», польська неурядова організація «Підтримка руху соціальних ініціатив «Борис», українська громадська організація «СОЦІУМ-ХХІ».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Всього 9 - 10 з 15

 
Громадська організація "Cоцiум" © 2023